Deň detí sme oslávili športom a zábavnými aktivitami. Špeciálnym prekvapením bola možnosť vyskúšať si jumping pod vedením skúsených tréneriek. Veľké poďakovanie patrí pani Markovej, ktorá spoločne s ďalšími trénerkami odcvičili nezištne 6 hodín vkuse, aby potešili naše deti.
Veľká pochvala patrí aj našim deviatačkám, ktoré strávili dopoludnie v úlohách animátoriek. Dievčatá, boli ste skvelé!
Pani Marková nám vytvorila aj krásne video, aby sme na tento výnimočný deň nezabudli. Ďakujeme.
(Ak by mal niekto záujem v jumpingu pokračovať, neváhajte sa ozvať p. Markovej cez FB skupiny, ktoré sú uvedené na plagáte.)