Po roku sme opäť privítali hostí z basketbalového tímu Baník Handlová. Žiaci 9. ročníka mali príležitosť porozprávať sa s hráčmi z USA a precvičiť si angličtinu. Po besede sa spojili všetci v telocvični v praktickej časti, kde už loptu naháňali žiaci 3. a 4. ročníka. Hrali odvážne a výborne si rozumeli - pohyb a lopta nepotrebujú slová, ale chuť hrať sa.